Wspomnienia z kiermaszu

Wspomnienia z kiermaszu

Tegoroczny Kiermasz Świąteczny uważamy za udany. Wspaniała atmosfera, cudowne dekoracje oraz przepyszne ciasta i pierogi umiliły wszystkim ten piątkowy wieczór. Dziękujemy serdecznie  nauczycielom, uczniom , pracownikom szkoły oraz rodzicom za zaangażowanie i wsparcie…

czytaj więcej…
Mikołajki

Mikołajki

To był piękny dzień. Było bardzo magicznie, świątecznie i zimowo… Aura też sprawiła wspaniałą niespodziankę. Podziękowaniach dla osób, które tak dużo trudu włożyły w organizację imprezy, dla: Rady Rodziców, Grona Pedagogicznego i oczywiście Mikołaja. Także dla…

czytaj więcej…