Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie       wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

      Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

   Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

  1. Zarejestruj się w FaniMani.pl             

   Jeśli zarejestrujesz się z tego linku- https://fanimani.pl/zaproszenie/83025/3232860870194a1bb6791c972a605370/ – i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

  1. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki

    To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym     kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani- https://fanimani.pl/radarodzicowspswhubertakolbaskowo/ – aby zainstalować Przypominajkę! 

   Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zł i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

  1. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore )

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

     Dziękujemy, że jesteś z nami!